Kroki

kroki jikad

Açık adresimiz: Cumhuriyet Bulvarı No:54 Büyük Kardiçalı Han ve Pasajı Kat:2 No: 225 Konak-İZMİR

**Büyük Kardiçalı Han ve Pasajı Cumhuriyet Bulvarı üzerinde Konak yönünden Cumhuriyet Meydanı  yönüne doğru giderken;- ( Talatpaşa – Konak dolmuşlarının geçtiği cadde Cumhuriyet Bulvarıdır.)

-Konak Pier’ ve  Akbank’ı geçtikten sonra  İşbankasının tam karşısında;

-Fevzi Paşa Bulvarı köşesindeki Tarihi Garanti Bankasının hemen yanındadır.

**Alsancak yönünden Konağa doğru giderken ise; Ticaret Odası, EBSO,Topçu restorant, Borsa restorantı geçtikten sonra Mimar Kemaletin Sokağının girişindeki(trafiğe kapalı bir caddedir) yaya geçidi ve yaya lambalarının hemen solunda kalmaktadır.

** Hanın Cumhuriyet Bulvarı üzerinden görebileceğiniz dükkan/ofisler :  K2 sanat galerisi,Türkcell, avize/çeşitli ışık mlz. satan bir dükkan, büfe, pastane.

**Hanın Şehit Fethi Bey Caddesi üzerinden de girişi bulunmaktadır. Gümrükte; Buca yönüne giden otobüs duraklarının bulunduğu cadde Şehit Fethi Bey Caddesidir.

** Fevzi Paşa Bulvarından geçen otobüsler ile geliniyor ise; Bulvarın girişindeki ilk durakta inilebilir. Bu durağın adı: Hisarönü durağıdır. Bu duraktan 8, 35, 42, 44, 45, 46, 72, 74, 104, 105, 107, 171, 216, 235, 285, 300 ve 374 nolu otobüsler geçmektedir.